REKLAMA

RZESZÓW. Z Wisłoka wyłowiono ciało. To prawdopodobnie 17 latek który wskoczył do rzeki na widok policjantów!

RZESZÓW / Jak inforumuje Grupa Specjalna Płetwonurków RP w dniu wczorajszym (08.04.2023r.) nad ranem odnaleziono w rzece Wisłok ciało młodego chłopaka.

W  ocenie Macieja Rokusa szefa GSP RP – to człowiek, który w Rzeszowie dostał się do koryta rzeki kilka tygodni temu. Zadanie zostało wykonane na prośbę komendanta Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Na odnalezienie ciała 17latka czekali rodzice którzy do samego końca wierzyli w nasz zespół. Z uwagi na zmienne warunki lustra wody i pogodę podchodziliśmy do sprawy 3krotnie. W dniu wczorajszym przebadaliśmy ok 70km odcinek koryta rzeki od Zapory do ujścia Wisłoku do Sanu.

Te badania przyniosły szereg wniosków które wczoraj w nocy przekuliśmy na rzeczywistość i nad ranem w jednym z zatorów na rzece udało nam się ujawnić ciało uwięzione w podwodnych przeszkodach. Chłopak był w obecnym czasie w domu dziecka, a nasze szkolenia są związane z młodzieżą domów dziecka na Warmii i Mazurach od lat. Grupa Specjalna Płetwonurków RP dziękuje Komendantowi Komendy Miejskiej w Rzeszowie za zaufanie do naszego zespołu. – informuje Maciej Rokus.

źródło: Grupa Specjalna Płetwonurków RP

09-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)