REKLAMA

Rusza Ustrzycka Karta Mieszkańca. Sprawdź szczegóły

Gmina Ustrzyki Dolne rusza z nową inicjatywą, która przyniesie korzyści mieszkańcom regionu. Dzięki Ustrzyckiej Karcie Mieszkańca osoby zameldowane u nas na stałe lub zamieszkujące na terenie naszej gminy rozliczające PIT w tutejszym Urzędzie Skarbowym będą mogły liczyć na wiele udogodnień i benefitów, które będą jednocześnie wspierane przez lokalne przedsiębiorstwa.

Inicjatywa powstałą z myślą o udogodnieniach dla mieszkańców, ale także dla nowo przybyłych, którzy odnajdą w Ustrzykach Dolnych lub okolicach swoje miejsce na świecie. Program „Jestem z Ustrzyk” połączony z Kartą Mieszkańca zaproponuje ciekawe rozwiązania adresowane do każdej grupy wiekowej, od najmłodszych do seniorów.

Dzięki specjalnie przygotowanej stronie internetowej jestemzustrzyk.pl, użytkownicy będą mieli intuicyjny dostęp do panelu z wszystkimi korzyściami wynikającymi z posiadania Karty. Wśród nich znajdą się zniżki na bilety do wielu ciekawych miejsc, na imprezy kulturalne, a także specjalne oferty, które zmniejszą Wasze wydatki. Oczywiście będzie istniała możliwość skorzystania z fizycznego odpowiednika Karty oraz aplikacji w dowolnym miejscu, w którym się znajdziecie.

Aktualnie w gronie partnerów przedsięwzięcia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustrzykach Dolnych, w którego skład wchodzi zespół basenów „Delfin” oraz hala sportowa i lodowisko, Ustrzycki Dom Kultury z kinem „Orzeł”, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego, „Kuzar. Photography” oferujący usługi fotograficzne, a także FHU „Sport” Marek Jędrzejec, który zaproponuje Wam skorzystanie z wyciągu narciarskiego „Mały Król”. Dodatkowo każdy, kto założy Kartę Mieszkańca w marcu, będzie mógł w tym miesiącu skorzystać z darmowej, godzinnej wejściówki na ustrzycki basen. Wraz z czasem trwania programu, każdego miesiąca można się spodziewać kolejnych atrakcji i nowych partnerów programu oraz wejściówek na wydarzenia organizowane w naszym regionie.

Program przyniesie bezpośrednie korzyści nie tylko mieszkańcom, ale także całej gminie. Dzięki nowo zameldowanym mieszkańcom, dochody z podatków zasilą budżet, którego zwiększenie przyczyni się z kolei do możliwości planowania kolejnych niezbędnych inwestycji w kluczowych sektorach.

Aby dołączyć do programu „Jestem z Ustrzyk” można skorzystać z trzech możliwości:

1) Wejdź na stronę www.jestemzustrzyk.pl i zarejestruj się, a następnie złóż wniosek – Dołącz do programu „Jestem z Ustrzyk”

2) Pobierz aplikację ze sklepu Play lub App Store „Jestem z Ustrzyk” i zarejestruj się, a następnie złóż wniosek – Dołącz do programu „Jestem z Ustrzyk”

3) Pobierz wniosek ze strony www.jestemzustrzyk.pl (zakładka Karta Mieszkańca) wypełnij i złóż w Urzędzie Miejskim.

 plakat A3 - internet

Więcej informacji:

Tel. 608 423 929

e-mail: ukm@ustrzyki-dolne.pl

źródło: UG Ustrzyki Dolne

 

15-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)