REKLAMA

ROMOWICZ W SANOKU. Dlaczego kandyduje? Jak łączy obowiązki? O co apeluje do rządzących? (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

ROMOWICZ W SANOKU. Dlaczego kandyduje? Jak łączy obowiązki? O co apeluje do rządzących? (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W piątek burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat Polski 2050 na posła w zbliżających się wyborach Bartosz Romowicz odwiedził Sanok. Na deptaku i w okolicach Rynku rozdawał kawę i herbatę, zapraszając sanoczan do rozmowy. Wieczorem odbyło się spotkanie otwarte. Przed naszą kamerą mówił między innymi o tym, dlaczego zdecydował się kandydować, jak udaje mu się łączyć pracę samorządowca z aktywnością kandydata oraz dlaczego, jego zdaniem, ludzie boją się przychodzić na spotkania.


Tomasz Gankiewicz
(z lewej), działacz Polski 2050 w powiecie sanockim oraz Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat Polski 2050 na posła w wyborach w 2023 roku

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sanok odwiedził Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który zapowiedział start w wyborach parlamentarnych w przyszłym roku. Na sanockim deptaku zapraszał sanoczan na rozmowę, rozdając kawę oraz herbatę. Przed naszą kamerą opowiedział o pomyśle na spotkania z mieszkańcami regionu oraz o priorytetach, z którymi idzie do wyborów. Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ.

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

  ROMOWICZ W SANOKU: Jest wiele do zrobienia (VIDEO, ZDJĘCIA)

28-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.