REKLAMA

REGION: Zderzenie dwóch ciężarówek (ZDJĘCIA)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Dziś w miejscowości Zarzecze, na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych. Sprawca wypadku w związku z ciężkimi obrażeniami, które odniósł został przetransportowany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenie jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

Dziś przed godz. 6, w Zarzeczu, na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes wraz z cysterną, jadąc w kierunku Jasła, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Volvo wraz z naczepą.

Kierujący mercedesem został zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli rannego mężczyznę. 63-latek w związku z poważnymi obrażeniami, których doznał, został przetransportowany do szpitala. Drugi z kierowców nie potrzebował pomocy medycznej.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

źródło: KPP Jasło

 

04-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)