REKLAMA

Radosny i rodzinny czas w Grabówce (ZDJĘCIA)

GRABÓWKA / PODKARPACIE. Czas, gdy świętujemy Dzień Mamy, a zbliża się Dzień Dziecka i za kilka tygodni będziemy obchodzić Dzień Taty, jest pretekstem, by wspólnie celebrować Dzień Rodziny. Tak było w Szkole Podstawowej w Grabówce. Ciepłe, majowe popołudnie uczniowie szkoły wraz z ze swoimi rodzicami i rodzeństwem spędzili na rodzinnym pikniku. Był to dzień pełen miłych wrażeń.

Przybyłych rodziców oraz zaproszonych gości: wójt gminy Dydnia Alicję Pocałuń oraz dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Jolantę Biedę przywitała dyrektor szkoły Agnieszka Król-Krzysik oraz zaprosiła do obejrzenia przedstawienia w wykonaniu uczniów. Dzieci zaprezentowały swoim rodzicom i przypomniały bajkę „O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. Dla dzieci było frajdą wcielić się w role krasnoludków, królewny, królewicza, złej królowej, łowczego i zwierciadełko a także narratorów. Rodzice zaś byli zachwyceni swoimi młodymi aktorami. Nie zabrakło też życzeń i podziękowań dla rodziców. Mamy zadbały o słodki poczęstunek, tatusiowie o ognisko. Na koniec rodzice wykazali się w różnych konkurencjach sprawnościowych.

Ciepłe słowa do uczestników pikniku skierowała obecna na uroczystości wójt, złożyła życzenia mamom i tatom, pogratulowała młodym aktorom i podkreśliła, jaką wartością jest dziś rodzina, przed jakimi wyzwaniami stoją współczesne rodziny i życzyła wszystkim wspólnych radosnych chwil i czerpania z nich jak najwięcej.

źródło: UG Dydnia


30-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)