REKLAMA

Pożar zagrody. Spłonęło sześć kóz (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dzisiaj po północy w miejscowości Krzeczkowa w powiecie przemyskim doszło do pożaru budynku gospodarczego. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, ogniem objęty był już cały obiekt. Nie było osób poszkodowanych, ale w pożarze zginęło niestety sześć kóz. Jedną udało się uratować.

W dniu 12.01.2022 kilkanaście minut po północy zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w m. Krzeczkowa. Po dojeździe na miejsce okazało się, że w/w budynek jest w całości objęty ogniem. Nasze działania polegały na podaniu 2 prądów wody w natarciu na pożar oraz późniejszym przelaniu pogorzeliska. Tym razem obyło się bez osób poszkodowanych, ale niestety w pożarze zginęło kilka szt. zwierząt hodowlanych. Nasze działania wspierały 2 zastępy z PSP Przemyśl oraz 1 zastęp z sąsiedniej gminy – OSP KSRG Bircza. Na miejscu obecny był również patrol policji. Działania zakończyliśmy przed godz. 2 w nocy – relacjonują strażacy z OSP Krasiczyn.

foto: OSP Krasiczyn

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu Mickiewicza z Żwirki i Wigury (FOTO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


12-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.