REKLAMA

POWIAT RZESZOWSKI. Nowy samochód bojowy dla OSP Kielnarowa (ZDJĘCIA)

KIELNAROWA / PODKAPACIE. W porannych godzinach 1 października 2023 r. w kościele parafialnym pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Kielnarowej odbyła się uroczysta Msza Św. z udziałem pocztów sztandarowych oraz pododdziałem druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kielnarowej, którzy świętowali poświęcenie najnowszego samochodu bojowego, który 31 lipca br. otrzymała jednostka.

3L0A4772

W uroczystości brał udział Józef Jodłowski Starosta Rzeszowski, który reprezentując Powiat Rzeszowski przeszedł w przemarszu pocztów pożarniczych do jednostki OSP Kielnarowa, odsłuchał okolicznościowego apelu oraz otrzymał pamiątkową statuetkę w geście wdzięczności za wsparcie jednostki.

Jak podaje OSP Kielnarowa:

“IVECO EUROCARGO FF150EW to średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4×4 i mocy silnika 320 KM. Posiada zbiornik wody o pojemności 4070 l oraz autopompę o wydajności 3013 l/min. przy ciśnieniu 0,8 MPa. Wyposażony jest m.in. w linię szybkiego natarcia o długości 60 m, cztery zraszacze (dwa z przodu, dwa z boku), działko wodno-pianowe DWP16MT na dachu, wyciągarkę elektryczną, maszt oświetleniowy LED, kamerę cofania, sygnały typu rumbler. Zabudowa wykonana została prze firmę MOTO-TRUCK Kielce.

Koszt zakupu samochodu to kwota 1 045 500,00 zł”.

źródło: Powiat Rzeszowski

zdjęcia. Powiat Rzeszowski


01-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)