REKLAMA

POWIAT LESKI. Zderzenie hondy i bmw. 20-latek walczy o życie

POWIAT LESKI. 20-latek i 17-latka odnieśli poważne obrażenia w wyniku wypadku, do jakiego doszło na odcinku drogi krajowej nr 84 między miejscowościami Glinne i Uherce Mineralne. Wstępnie ustalono, że kierujący hondą doprowadził do czołowego zderzenia z bmw. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

02_19

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19, na odcinku drogi krajowej nr 84 między miejscowościami Glinne i Uherce Mineralne. Według relacji świadków, do których dotarli policjanci i wstępnych ustaleń, 20-latek kierujący hondą accord, jechał z nadmierną prędkością przez miejscowość Glinne, wyprzedzając kilka samochodów. Po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki BMW, kierowanym przez 18-letniego mieszkańca gminy Lesko.

Poważnych obrażeń doznał 20-letni sprawca wypadku i 17-letnia pasażerka bmw, oboje są mieszkańcami gminy Olszanica. Kierującemu bmw na szczęście nic poważnego się nie stało. Ranni trafili do pobliskich szpitali, lekarze walczą o życie 20-latka.

Policja po raz kolejny apeluje o rozsądek na drodze. Nadmierna prędkość, niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze, to najczęstsza przyczyna wypadków!

źródło: KPP Lesko

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe / arch. red. / materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

01-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)