REKLAMA

POWIAT LESKI. Zarząd z absolutorium. RADNI: Liczymy na dobrą współpracę! (VIDEO)

POWIAT LESKI. Zarząd z absolutorium. RADNI: Liczymy na dobrą współpracę! (VIDEO)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Zarząd powiatu leskiego otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku, oddano 11 głosów za, przy 3 wstrzymujących się. Jak wspominano podczas sesji, de facto jest to głosowanie nad skutecznością pracy poprzedniego zarządu, ale ze względu na ciągłość władzy, uchwały należało podjąć. Podkreślano również, że jest to dobry prognostyk na skuteczną współpracę nowego zarządu i nowej rady powiatu. Jednym głosem mówiono w kwestii priorytetów na najbliższe tygodnie, miesiące i lata. Najważniejszym zadaniem dla samorządowców będzie ustabilizowanie sytuacji w leskim szpitalu. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEJ RELACJI VIDEO Z WYPOWIEDZIAMI CZŁONKÓW ZARZĄDU ORAZ RADNYCH.

W głosowanie nad wotum zaufania dla starosty Wojciecha Stelmacha i zarządu powiatu leskiego, 11 radnych było za, a 3 wstrzymało się od głosu. Nikt nie był przeciwny. Jeden radny był nieobecny. Uchwała została przyjęta.

Takim samym wynikiem zakończyło się głosowanie rady nad projektem uchwały dotyczącym udzielenia zarządowi absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku. 11 głosów za, 3 wstrzymujące. Tutaj również uchwała została przyjęta przez radę i weszła w życie.


grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

LESKO. Starosta Stelmach z wotum zaufania i absolutorium! (VIDEO)


grafika poglądowa

Sprawozdanie starosty. Trudne rozmowy na temat szpitala (VIDEO)


Wojciech Stelmach
, starosta leski

Sesja Absolutoryjna Rady Powiatu Leskiego (NA ŻYWO)

21-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)