REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Policyjny pościg za pijanym kierowcą

WESOŁA / PODKARPACIE. Policjanci z ruchu drogowego brzozowskiej komendy, dbając o bezpieczeństwo, reagują na niebezpieczne zachowania kierowców. Sprawdzają z jaką prędkości poruszają się kierowcy podróżujący drogami naszego powiatu.

W środę około godz. 11:20, w Wesołej, na drodze wojewódzkiej nr 884, zauważyli opla, który w obszarze zabudowanym poruszał się zdecydowanie za szybko. Pomimo wydanego sygnału do zatrzymania się, kierujący zignorował ich polecenie i kontynuował jazdę w kierunku Dynowa.

Policjanci natychmiast ruszyli za nim i po przejechaniu około 3 kilometrów, już na terenie powiatu rzeszowskiego, zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego.

Bardzo szybko wyszło na jaw dlaczego kierujący oplem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Oprócz popełnionego wykroczenia jakim było przekroczenie dopuszczalnej prędkości, mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek ma blisko promil alkoholu w swoim organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu jego danych w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

KPP Brzozów

21-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)