REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. Pijany kierowca bmw doprowadził do zderzenia czterech samochodów! (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 25-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego odpowie nie tylko za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, ale także za jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna był sprawcą zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów, do jakiego doszło w Baryczy. Kierujący bmw, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 19, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu czterech pojazdów, do jakiego doszło miejscowości Barycz.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 25-latek, kierujący bmw, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim saaba. Następnie saab uderzył w audi, a audi w mercedesa, który zwolnił ponieważ jadący przed nim samochód, skręcał w lewo. Siła uderzenia była tak duża, że saab wjechał do rowu. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników tego zdarzenia. Wszyscy byli trzeźwi oprócz kierowcy bmw. 25-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego miał w organizmie ponad 1,5 promila. Dodatkowo mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały mu zatrzymane za przekroczenie dopuszczalnej ilości punktów karnych.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grodzi do 3 lat pozbawienia wolności.

MK.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA: Zbiornik wypełniony po brzegi! (ZDJĘCIA, VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


13-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)