REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. 145 km/h w terenie zabudowanym!

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W miniony weekend policjanci brzozowskiej drogówki zatrzymali 11 kierowców, którzy w obszarze zabudowanym jechali z nadmierną prędkością. Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, który przez miejscowość Nozdrzec podróżował z prędkością 145 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Od piątku do niedzieli na terenie powiatu brzozowskiego aż 11 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Wszyscy jechali z prędkością powyżej 100 km/h.

Rekordzistą okazał się kierowca forda mustanga, którego policyjny radar namierzył w niedzielę około godz. 15 w Nozdrzcu. 38-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, przez miejscowość, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, jechał z prędkością 145 km/h.

11 zatrzymanych kierowców straciło swoje prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące. Ponadto za popełnione wykroczenie przekroczenia dozwolonej prędkości zostali ukarani mandatami, a na ich konta trafiło po 10 punktów karnych.

Przypominamy, że przekroczenie prędkości to jedna z głównych przyczyn poważnych zdarzeń drogowych. Nie narażajmy siebie i innych na niebezpieczeństwo. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h wiąże się z utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

źródło: KPP Brzozów

22-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)