REKLAMA

Potrącenie pieszego na przejściu. Poważne obrażenia (ZDJĘCIA)

RYMANÓW-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Dwoje pieszych ucierpiało w zdarzeniach, do których doszło wczoraj na oznakowanych przejściach w Krośnie i Rymanowie Zdroju. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność na drogach.

Wczoraj na drogach powiatu doszło do dwóch poważnych zdarzeń z udziałem pieszych. Pierwsze miało miejsce przed godz. 5, na ul. Bursaki w Krośnie. Policjanci wstępnie ustalili, że 31-letni kierujący peugeotem, jadąc w kierunku ul. Legionów, potrącił znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. 56-letnia poszkodowana została przewieziona do szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

Godzinę później, dyżurny krośnieńskiej komendy został zaalarmowany, że na oznakowanym przejściu dla pieszych w Rymanowie Zdroju, doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego audi. 62-letni pieszy doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia w Krośnie oraz Rymanowie Zdroju byli trzeźwi.

Należy pamiętać, że pierwszeństwo osoby na oznakowanym przejściu nie gwarantuje jej bezpiecznego pokonania szerokości jezdni. Zwracajmy zatem uwagę na zachowania kierowców dojeżdżających do przejścia dla pieszych. W przypadku zauważenia, że pomimo obowiązujących przepisów, samochód nie zwalnia, nie wchodźmy na jezdnię. Do wszystkich uczestników ruchu apelujemy o rozwagę i ostrożność.

źródło: KMP Krosno


POLSKA. Koszmarny wypadek. Nie żyje dwóch strażaków OSP. Jechali do pożaru (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


03-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.