REKLAMA

Poszukiwany, pijany i bez prawa jazdy! Kierowca opla zatrzymany na ul. Dworcowej

SANOK. Policjanci z sanockiej drogówki ujawnili, nietrzeźwego kierującego oplem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary wyznaczonej przez sąd.

6gM6t

W piątek przed północą, w Sanoku na ul. Dworcowej, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Mężczyzna podczas rozmowy z mundurowymi zachowywał się nerwowo i niespokojnie. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 25-latka. Urządzenie pomiarowe wykazało w jego organizmie ponad 1,4 promila alkoholu.

Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, gdyż zostały one mu zatrzymane w czerwcu tego roku. Sprawdzenie w policyjnej bazie wykazało, że 25-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany w celu odbycia kary. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po zapłaceniu grzywny nałożonej przez sąd, został zwolniony.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień do prowadzenia pojazdów, 25-latek po raz kolejny stanie przed sądem.

źródło: KPP Sanok

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe / arch. red.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.