REKLAMA

Poszukiwany mężczyzna wpadł przez awarię kanalizacji!

LEŻAJSK/ PODKARPACIE.Leżajscy policjanci otrzymali zgłoszenie o cieknącej wodzie z sufitu w jednej z miejskich kamienic. Na miejscu okazało się, że w jednym z mieszkań doszło do awarii kanalizacji. W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili, że przebywał tam poszukiwany mężczyzna. 49-latek został zatrzymany, a najbliższe tygodnie spędzi w zakładzie karnym.

303-231669

Wczoraj tuż przed godz. 11, dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszeni o cieknącej z sufitu wodzie, w mieszkaniu jednej z miejskich kamienic. Na miejscu policjanci ustalili, że cieknąca woda to wynik awarii kanalizacji. W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili, że jedną z osób przebywających w mieszkaniu jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 49-letni mężczyzna.   

Funkcjonariusze zatrzymali 49-latka. Najbliższe dwa tygodnie spędzi w zakładzie karnym, gdzie odbywać będzie 15 dni kary zastępczej pozbawienia wolności.

źródło: KPP Leżajsk


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska

30-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.