REKLAMA

65-latka zatrzymana. Znaleziono u niej 30 tyś papierosów bez akcyzy! (ZDJĘCIA)

Jarosławscy policjanci zatrzymali 65-letnią kobietę, która w swoim mieszkaniu posiadała papierosy bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli ponad 30 tys. sztuk nielegalnych papierosów. Kobieta usłyszała już zarzuty.

303-233573
W miniony wtorek, policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, pojechali do mieszkania 65-letniej kobiety. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkanka powiatu jarosławskiego może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli ponad 30 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby nielegalny towar trafił na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności podatkowych wyniosłyby ponad 28 tys. złotych.

65-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego usłyszała już zarzuty. Przestępstwo, którego dopuściła się kobieta zagrożone jest wysoką grzywną i przepadkiem posiadanego nielegalnie towaru.

źródło: KPP Jarosław


ZOBACZ RÓWNIEŻ: dr Zbigniew Hałat: 25 lat Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Konsumentów!

tvPolska

20-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)