REKLAMA

Policjanci pomogli potrzebującemu mężczyźnie

Policjanci z Posterunku Policji w Jasienicy Rosielnej pomogli jednemu z mieszkańców tej gminy. Trudną sytuacją mężczyzny zainteresował się st. sierż. Marcin Blicharczyk, który pełni obowiązki dzielnicowego na tym terenie. Funkcjonariusze zakupili mężczyźnie żywność, środki czystości, telewizor i zapewnili drewno na opał.

Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Jasienicy Rosielnej odwiedzili 50-letniego mieszkańca tej gminy. Przekazali mężczyźnie zakupioną przez nich żywność, środki czystszości i telewizor. Funkcjonariusze zapewnili samotnie mieszkającemu 50-latkowi, drewno na opał. Mężczyzna nie krył swojego wzruszenia i był bardzo wdzięczny policjantom za okazaną mu pomoc.

303-201334

Potrzebę udzielenia wsparcia dostrzegł st. sierż. Marcin Blicharczyk, pełniący obowiązki dzielnicowego. Podczas odwiedzin posesyjnych zwrócił uwagę na trudną sytuację materialną samotnie mieszkającego mężczyzny. I to z jego inicjatywy zrodził się pomysł, by wyciągnąć do niego „pomocną dłoń”. Funkcjonariusze z  posterunku Policji złożyli dobrowolne datki, za które zakupili żywność, środki czystości i telewizor dla 50-latka.

Ponadto dzięki dobroczynności różnych osób, funkcjonariusze zapewnili mu drewno na opał i paczkę z żywnością. Mężczyzna będzie ją otrzymywał raz w tygodniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w bezinteresowną pomoc i przyczynili się do tego, że na twarzy 50-latka pojawił się uśmiech.

Gdy widzimy, że w naszym otoczeniu są osoby potrzebujące pomocy, nie bądźmy na to obojętni. Jeśli sami nie jesteśmy w stanie im jej zapewnić, to poinformujmy o tym odpowiednie instytucje.

303-201335

KPP Brzozów

19-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline