REKLAMA

Policja przechwyciła ponad 5 kg narkotyków! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 5 kg marihuany. 34-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W ubiegłym tygodniu, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku swoich działań przechwycili ponad 5 kg marihuany. Zatrzymali także 34-latka, który był odpowiedzialny za ich posiadanie. Mężczyzna został przewieziony do jasielskiej komendy, a następnie trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze oraz zabezpieczenie majątkowe. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

To kolejne działania jasielskich kryminalnych, które zakończyły się przechwyceniem dużej ilości narkotyków. Poprzednio w czerwcu, dzięki ich pracy zabezpieczono łącznie blisko 1,2 kg m.in. marihuany, amfetaminy i haszyszu.

dl

źródło: KPP Jasło

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ogromna nagroda za pomoc w odnalezieniu psa! Flamcia poszukiwana w całej Polsce (ZDJĘCIA)


foto: nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

05-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)