REKLAMA

POLAŃCZYK. W sobotę pokazy ratownictwa wodnego! (VIDEO)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W sobotę 21 sierpnia na przystani EkoMarina na Cyplu w Polańczyku zorganizowane zostaną pokazy ratownictwa wodnego „Kręci mnie bezpieczeństwo na wodzie”. W programie wiele efektownych prezentacji. Będą symulacje sytuacji zagrożenia, techniki stosowane przez ratowników podczas akcji oraz pokazy przydatności sprzętu ratowniczego i jednostek pływających.

POKAZY RATOWNICTWA WODNEGO „Kręci mnie bezpieczeństwo na wodzie” – 21 sierpnia 2021 r. godzina 13:00 – Jezioro Solińskie przystań „EkoMarina” na Cyplu w Polańczyku.

Podczas pokazów przeprowadzone zostaną symulacje sytuacji zagrożenia, które dotyczą obszarów zbiorników wodnych. Ratownicy przedstawią techniki stosowane podczas akcji ratunkowych z użyciem podręcznego sprzętu ratowniczego i jednostek pływających. Serdecznie zapraszamy – czytamy w zapowiedzi organizatorów.

Na miejscu będzie nasza kamera. Wkrótce przedstawimy relację VIDEO oraz ZDJĘCIA z tego wydarzenia.

Tak było w 2020 roku! ZOBACZ:

Efektowne pokazy ratownictwa na Jeziorze Solińskim! ZOBACZ (VIDEO, ZDJĘCIA)Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

źródło: Red., Fundacja Bieszczadzkie Ratownictwo Specjalistyczne – Fb

20-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)