REKLAMA

PODKARPACIE. Poszukiwany listem gończym schował się w kotłowni za piecem

LASZKI / PODKARPACIE. 23-letni mieszkaniec gminy Laszki chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwa, schował się przed funkcjonariuszami w kotłowni, za piecem. Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał za nim list gończy. Następne 11 lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radymnie ustalili, że poszukiwany listem gończym 23-letni mieszkaniec gminy Laszki, może ukrywać się w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu.

W piątek, policjanci pojechali do domu poszukiwanego. Drzwi otworzyli rodzice 23-latka, którzy oświadczyli, że syna nie ma w domu i w ostatnim okresie czasu, nie mieli z nim kontaktu.

Mundurowi nie do końca uwierzyli bliskim poszukiwanego mężczyzny, dlatego postanowili przeszukać budynek mieszkalny. Kiedy weszli do kotłowni, zauważyli schowanego za piecem opałowym mężczyznę. Okazał się nim poszukiwany 23-latek.

Jeszcze tego samego dnia mieszkaniec gminy Laszki, został doprowadzony do policyjnego aresztu, skąd zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego. Mężczyzna ma do odbycia karę 11 lat pozbawienia wolności za przestępstwo spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu i kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

źródło: KPP Jarosław

zdjęcie:KPP Jarosław

03-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)