REKLAMA

Piaskarka w rowie! Zderzenie osobówek na śliskiej drodze (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Ze względu na warunki na drogach, poniedziałkowy wieczór nie należał do spokojnych dla strażaków-ochotników z regionu. W miejscowości Wesoła w powiecie brzozowskim doszło do dwóch groźnych zdarzeń. Najpierw, na śliskiej nawierzchni zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, a chwilę później, na tej samej drodze, do rowu wpadła piaskarka.

Wczoraj około godziny 20:35 doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Wesoła. Jedna osoba potrzebowała pomocy.

Około godz. 20.35 otrzymaliśmy dyspozycję z SKKPSP do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów na skrzyżowaniu dróg w naszej miejscowości – relacjonują strażacy z OSP KSRG Wesoła.

Okoliczności zderzenia wyjaśnia asp. sztab. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Kierowca audi zjechał na przeciwny pas i wjechał w kierującego pojazdem marki hyundai – przekazuje nam Monika Dereń.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a także kierowali ruchem. Po zakończonych czynnościach udali się pomóc przy wyciągnięciu piaskarki z rowu.

– Po zakończeniu działań udaliśmy się do drugiego zdarzenia na tej samej drodze, jako pomoc przy wyciągnięciu piaskarki, która w wyniku zdarzenia, jakie spowodował kierujący bmw, zmuszona była odsunąć się na pobocze, co spowodowało jej przewrócenie do rowu – informują w swoich mediach społecznościowych strażacy OSP KSGR Wesoła.

źródło: Red., OSP KSGR Wesoła – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śmiertelny wypadek. Czołówka audi z tirem. Nie żyje 21-letni kierowca (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


21-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)