REKLAMA

Osoby w kwarantannie. Najnowsze statystyki. Mapa Podkarpacia

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy najnowsze statystyki Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie dotyczące sytuacji związanej z koronawirusem w powiecie sanockim. Podajemy liczbę „kwarantannowanych”, a także osób, które są obecnie hospitalizowane.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna działa na terenie powiatu sanockiego. W porównaniu z wczorajszym zestawieniem, na naszym terenie spadła liczba osób objętych nadzorem. Obecnie jest ich 32, wczoraj było 42. Wzrosła z kolei liczba objętych kwarantanną, ze 147 na 305.

Najnowsze statystyki opublikowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, 26 marca 2020, rejon działania poszczególnych Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych:

Dane: WSSE w Rzeszowie.

grafika poglądowa

OBECNA SYTUACJA NA PODKARPACIU (26.03.2020, godzina: 9:17)

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7731 osób, a 9050 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 65 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1591 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 44 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COS-2. W dniu 15 marca br. odnotowano 1 zgon.

Krótko po godzinie 14:00 służby wojewody poinformowały o 45. osobie zakażonej. To starszy mężczyzna z powiatu lubaczowskiego, stan dobry, który aktualnie jest hospitalizowany. 

STAN NA 26.03.2020, GODZINA: 14:00

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Statystyki z Sanoka. Ile osób przebywa w kwarantannie?

SANOK: Ponad ośmiokrotny wzrost osób objętych kwarantanną!

źródło: Red., PUW w Rzeszowie

26-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)