REKLAMA

Osobówka wbiła się w ciężarówkę. Kierowca w szpitalu (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. Kierujący seatem uderzył w ciężarowe renault. Sprawcą tego zdarzenia okazał się kierowca ciężarowej scani, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu seatowi, zmuszając jego kierowcę do gwałtownego skrętu.

W poniedziałek po godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 35-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierujący scanią, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem, który jechał w kierunku Rzeszowa. 39-latek kierujący seatem, chcąc uniknąć zderzenia, odbił kierownicą w prawo i wjechał w ciężarowe renault, które oczekiwało na możliwość włączenia się do ruchu. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Wszyscy byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierowca seata. Mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były groźne.

Mandatem za spowodowanie kolizji ukarany został kierowca scani.

źródło: KPP Brzozów

02-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)