REKLAMA

Okradli strażaków OSP! „Bardzo nas to boli” (FOTO)

WZDÓW / PODKARPACIE. Z budynku remizy OSP Wzdów w powiecie brzozowskim, nieznani do tej pory sprawcy ukradli pamiątkową tablicę, ufundowaną przez mieszkańców z okazji 100. rocznicy powstania jednostki. Strażacy są zaszokowani całym zajściem. – Bardzo boli nas fakt, że pomimo tego, że jesteśmy ochotnikami i gdy tylko potrzeba zostawiamy wszystko, aby komuś pomoc, jesteśmy za to tak traktowani – piszą w mediach społecznościowych.


grafika poglądowa

SKANDAL!! Dzisiejszej nocy nieznani jeszcze sprawcy zdewastowali oraz ukradli pamiątkową tablicę znajdującą się na naszej remizie. Tablica ta została ufundowana przez mieszkańców Wzdowa z okazji 100. rocznicy powstania naszej OSP. OFICJALNIE SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA NA POLICJĘ – czytamy w komunikacie OSP Wzdów w mediach społecznościowych.

Bardzo boli nas fakt, że pomimo tego, że jesteśmy ochotnikami i gdy tylko potrzeba zostawiamy wszystko, aby komuś pomoc, jesteśmy za to tak traktowani. APELUJEMY do sprawcy/ sprawców o przyznanie się!!! – czytamy dalej.

źródło: OSP Wzdów – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie osobówki na Lipińskiego. Kierowca ranny (VIDEO, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.