REKLAMA

Ogromna tragedia. Nie żyje 17-letni piłkarz. O śmierci poinformował klub

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. Tragiczną wiadomość o śmierci 17-letniego piłkarza podał klub Wisłok Strzyżów występujący w rzeszowskiej klasie okręgowej. – Krystian Kozek odszedł na wieczny odpoczynek i teraz z góry będzie pilnował porządku, a także dopingował naszych chłopaków. Teraz to tam Krystian będzie strzegł bramki… – czytamy w komunikacie klubu. Nie podano przyczyny śmierci młodego sportowca.

Dziś cały Wisłok pogrążył się w żałobie. Straciliśmy członka naszej piłkarskiej rodziny. Z wielkim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci naszego Przyjaciela, Kierownika, Bramkarza i zawsze uśmiechniętego dobrego człowieka. Krystian Kozek odszedł na wieczny odpoczynek i teraz z góry będzie pilnował porządku, a także dopingował naszych chłopaków. Teraz to tam Krystian będzie strzegł bramki… Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje, a sami pogrążamy się w rozpaczy za naszym dzielnym Kierownikiem Krystianem!  Zawodnicy, Trenerzy oraz Zarząd MKS Wisłok Strzyżów wraz z całą piłkarską społecznością Strzyżowa. Msza Święta Pogrzebowa odbędzie się w dniu 31.10.2021 r. o godzinie 15.00 w Kościele św. bpa J. S. Pelczara – czytamy w komunikacie klubu Wisłok Strzyżów w mediach społecznościowych.

 

źródło: Red, Wisłok Strzyżów – Fb

30-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.