Specjalista / Specjalistka ds. exportu

Data dodania: 2023-11-02 11:25:23
#ID: 47353

Specjalista / Specjalistka ds. exportu


Firma Ciarko Sp. z o.o. Sp.K., wiodący polski producent szerokiej gamy okapów kuchennych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

 

NA STANOWISKO: Specjalista / ds. exportu

Miejsce pracy: Sanok

 

ZAKRES ZADAŃ:

·         rozwój wschodniego rynku sprzedaży w oparciu o ustaloną strategię Firmy,

·         utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z bieżącymi klientami,
·         przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej do transakcji z powierzonymi Klientami,
·         przygotowanie ofert handlowych,
·         śledzenie wyników sprzedaży oraz raportowanie postępów,
·         współpraca z agencją celną / urzędem celnym / przewoźnikami dla sprawnego procedowania             wywozów,
·         współpraca przy planowaniu polityki handlowej firmy,
·         poszukiwanie nowych Klientów na wyznaczonych rynkach eksportowych,
 
WYMAGANE KWALIFIKACJE:

·         wykształcenia wyższego (min. średnie)
·         min. dobrej znajomości języka rosyjskiego w mowie i piśmie, i (preferowane) / lub
·         dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
·         doświadczenie w obszarze sprzedaży eksportowej będzie dodatkowym atutem,
·         wysokiej kultury osobistej,
·         zdolności do samoorganizacji i myślenia projektowego,
·         umiejętności pracy w środowisku MS Office,
·         umiejętności pracy w zespole.
 
OFERUJEMY:

·         stabilną pracę w doświadczonym zespole sprzedażowym,
·         wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa + system premiowy)
·         możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach,
·         stosowne narzędzia pracy w postaci laptopa i telefonu komórkowego,
 
Nabór trwa do 21/11.   Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV  na adres e-mail: ciarko@ciarko.pl. Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. exportu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami


 

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. CV z innymi klauzulami nie będą przyjmowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 685221012, rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.

Jeśli chcesz aby Twoje CV było przechowywane w Naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji dodatkowo zamieść poniższą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku.

Jestem świadomy, że wyrażenie zgód jest dobrowolne oraz że mam prawo do ich wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na ich podstawie.

 

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, dane kontaktowe

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych

 Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z p24.pl

Wyślij wiadomość:Ogłoszenia użytkownika:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biurowa
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biurowa


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie