Praca Doradca Kasjer w Oddziale Partnerskim Banku Sanok

Data dodania: 2021-12-17 09:51:15
#ID: 33055

Obecnie do Oddziału Partnerskiego
Banku poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Kasjer Miasto - nr ref.:
DK/12/P_Sanok/2021

Zadania:

·       profesjonalna, zgodna
ze standardami jakościowymi Banku obsługa Klienta,

·       aktywna sprzedaż
produktów oferowanych przez bank;

·       samodzielna realizacja
założonych celów sprzedażowych;

·       budowanie i
utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;

·       kształtowanie
pozytywnego wizerunku Banku. Od Kandydatów oczekujemy:

·       wykształcenia co
najmniej średniego;

·       wysokiego poziomu
kultury osobistej;

·       łatwości nawiązywania
kontaktów i umiejętności budowania relacji z Klientami;

·       ponadprzeciętnych
zdolności interpersonalnych;

·       zaangażowania oraz
nastawienia na sukces i wyniki;

·       dobrej organizacji
pracy;

·       dynamizmu w działaniu;

·       umiejętności obsługi
komputera;

·       doświadczenie w
sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu
o umowę o pracę;

·       pracę w dynamicznym i
ambitnym zespole;

·       wprowadzające szkolenia
produktowe i rozwijające kompetencje;

·       wynagrodzenie stałe i
premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie na adres invest.sylwiapanek@gmail.com oferty zawierającej list
motywacyjny i CV do dnia 14.01.2022 r. W temacie korespondencji elektronicznej
prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego. INVEST Sylwia Panek
zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych materiałów nie zwracamy. INVEST Sylwia Panek z siedzibą w Studzian
281A, 37-200 Przeworsk informuje, że w celu realizacji procesu rekrutacji z
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest INVEST Sylwia Panek.
Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty na podstawie
udzielonych przez Panią/ Pana zgód. Podanie danych jest dobrowolne, ale
niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania
niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z INVEST
Sylwia Panek. Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych,
do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich
przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie
danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z p24.pl