Likwidator szkód komunikacyjnych i majątkowych woj. Podkarpackie

Data dodania: 2021-09-13 13:16:55
#ID: 31104

appra.eu s. c. to zespół ekspertów,
rzeczoznawców oraz biegłych sądowych
                                                         o ogólnopolskim zasięgu

 W związku z rozwojem firmy, do
naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Likwidatora szkód
komunikacyjnych i majątkowych

 Obowiązki:

Wykonywanie oględzin pojazdu
poszkodowanego, oględzin pojazdu sprawcy, oględzin miejsca zdarzenia, oględzin
po wykonanej naprawie – wykonywanie dokumentacji fotograficznej i oceny
technicznej/notatki służbowej. W przypadku rzeczoznawcy majątkowego wykonywanie
oględzin technicznych budynków, maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

·       dyspozycyjność

·       doświadczenie w zakresie obsługi
technicznej szkód komunikacyjnych/majątkowych

·       znajomość budowy pojazdów oraz
technologii napraw powypadkowych

·       terminowość

·       mile
widziany certyfikat w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego/uprawnienia
Rzeczoznawcy Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego/uprawnienia Rzeczoznawcy majątkowego

Oferujemy:

zatrudnienie
na podstawie umowy B2B lub zlecenia

atrakcyjne
wynagrodzenie zadaniowe

pracę
w zespole doświadczonych Rzeczoznawców/Ekspertów techniki motoryzacyjnej i
ruchu drogowego

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  z  dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appra.eu s.
c. z siedzibą w Gdyni przy ul. Warszawskiej 35/7 dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji.” na adres mailowy: biuro@appra.eu

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z p24.pl