SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Data dodania: 2021-03-29 17:08:31
#ID: 26845

Zatrudnię osobę na stanowisko samodzielna księgowa/ księgowy do pracy w Biurze Rachunkowym

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość programu księgowego OPTIMA - wymagana
- umiejętność samodzielnej pracy
- dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
- dobra organizacja pracy i terminowość
- doświadczenie zawodowe minimum rok na podobnym stanowisku
- bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, Windows) i urządzeń biurowych,

Opis Stanowiska:

- Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych
- Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych,-
- Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
- Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych
- Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki) - Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie
Interesującą pracę
Samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji,
Szkolenia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli “ Wyrażam zgodę na przetwarzanie, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z p24.pl