REKLAMA

Nowoczesny quad dla OSP Zagórz (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Nowy quad wraz z przyczepką do transportu trafił do strażaków z OSP KSRG Zagórz. Jest to pojazd o pojemności 800 cm³ wyposażony w sygnalizację świetlno-dźwiękową, radiostację, wyciągarkę elektryczną i dodatkowe oświetlenie LED. Quad kosztował około 65 tys. złotych. 99% środków na zakup przekazano z Funduszu Sprawiedliwości. Brakującą cześć zabezpieczyła Gmina Zagórz.


foto: OSP KSRG Zagórz

Quad będzie służył w trudnych, górskich warunkach do transportu rannych i poszkodowanych. Za zaangażowanie w pracę przy wniosku dziękuję radnemu powiatu sanockiego Jerzemu Zubie i burmistrzowi Ernestowi Nowakowi – mówi Piotr Uruski, poseł na Sejm RP.

Powodów do radości nie kryją druhowie z OSP KSRG Zagórz. Wyliczają zalety nowego pojazdu.

Pojazd o pojemności 800 cm³ został wyposażony między innymi w sygnalizację świetlno-dźwiękową, radiostację, wyciągarkę elektryczną, dodatkowe oświetlenie LED, jak również zostały w nim wprowadzone modyfikacje poprawiające jego stabilność, komfort jazdy jak i odporność na uszkodzenia – czytamy.


foto: nadesłane

W imieniu wszystkich członków jednostki serdecznie dziękujemy za pomoc w uzyskaniu dotacji Posłowi na Sejm RP dr Piotrowi Uruskiemu oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Zagórz Ernestowi Nowakowi, a także Jurkowi Zubie i Pawłowi Garko za prace przy projekcie – piszą na profilu Fb strażacy z OSP KSRG Zagórz.


foto: OSP KSRG Zagórz


foto: nadesłane

źródło: materiały nadesłane

29-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)