REKLAMA

Niebezpiecznie w Trześniowie. Zderzenie dwóch osobówek (ZDJĘCIA)

We wtorek brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Trześniowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault z volkswagenem. Wskutek wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

 

We wtorek około 6.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomienie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Trześniowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-latek kierujący renault, jadąc od strony Krosna, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Jego samochód zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi, jechali sami.

Wskutek zderzenia się pojazdów obrażeń doznał kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Brzozów

27-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)