REKLAMA

Nawałnice nad powiatem sanockim! Zalane drogi (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Kilkunastominutowa nawałnica, która przeszła wczoraj nad powiatem sanockim wyrządziła wiele szkód. Strażacy z regionu odnotowali kilkadziesiąt interwencji. Woda paraliżowała ruch na wielu drogach.

Sporo pracy mieli choćby strażacy ochotnicy z Komańczy. Pisaliśmy o tym tutaj: KOMAŃCZA: Ulewy dały się we znaki! (VIDEO).

Po intensywnych opadach działaliśmy na terenie naszej miejscowości. Zmagaliśmy się z wieloma podtopieniami, zablokowanymi przepustami. Do działań zostało zadysponowane wiele okolicznych jednostek: OSP KSRG Tarnawa Górna, OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, OSP Szczawne, OSP Nowy Łupków, OSP Wisłok Wielki. JRG Sanok – informowali strażacy z OSP KSRG Komańcza.

foto: OSP KSRG Komańcza

video: materiały nadesłane

Sporo pracy mieli także strażacy z OSP KSRG Olchowce.

Nasza jednostka, o godzinie 17:20, została zadysponowana na skrzyżowanie ul. Królowej Bony z ul. Mickiewicza do kierowania ruchem. Ul. Staszica była nieprzejezdna, z powodu utrzymującego się wysokiego stanu wody na drodze. Działaliśmy również przy wypompowywaniu wody z posesji m.in. na ul. Czystej oraz Kopernika – relacjonują strażacy z OSP KSRG Olchowce.

foto: OSP KSRG Olchowce20-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline