REKLAMA

Metody przedłużania rzęs

Kobiece rzęsy uznawane za piękne są długie, grube i ciemne. Takie rzęsy okalają spojrzenie i nadają mu głębi, która sprawia, że wzrok staje się hipnotyzujący. Jednak osiągnięcie takiego efektu wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Można zdecydować się na trzy metody – zagęszczanie w domu, przedłużanie u kosmetyczki lub stosowanie kosmetyków na porost rzęs. Co jest lepszym rozwiązaniem?

Zagęszczenie rzęs w domu

Szykując się do imprezy i nie mając za wiele czasu warto zdecydować się na zagęszczanie rzęs w domu. Można to zrobić stosując kępki sztucznych rzęs, które bez problemu można kupić w każdej drogerii kosmetycznej, a nawet w supermarketach. Do wyboru są rzęsy na pasku, magnetyczne, a także kępki. Te ostatnie pozwalają na osiągnięcie najbardziej naturalnego efektu, jednak ich nakładanie może zająć sporo czasu. Magnetyczne rzęsy są łatwe w nałożeniu i długo utrzymują się na odpowiednim miejscu. Wysokiej jakości sztuczne rzęsy do stosowania w domu mogą być używane wielokrotnie, jednak ich nałożenie stwarza ryzyko sklejenia się powiek w trakcie zabawy lub odklejenia się kępek, co obniży estetykę całego makijażu.

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki

Nieco lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług kosmetyczki, która może przedłużyć rzęsy na kilka sposobów. O tym jakie metody przedłużania rzęs stosują profesjonaliści w gabinetach kosmetycznych można dowiedzieć się ze strony https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/przedluzanie-rzes-metody-zageszczania-rzes/. Zaletą tego rozwiązania jest to, że otrzymane efekty są długotrwałe. Dobrze wykonane przedłużanie może utrzymać się nawet przez dwa miesiące. Jednak za taki efekt trzeba sporo zapłacić, ponieważ ceny tego zabiegu wahają się od 100 do 400 złotych.

Naturalne wydłużanie rzęs

Chcąc uzyskać naturalny i trwały efekt warto zdecydować się na stosowanie odżywek do rzęs, które przyczynią się do przyśpieszenia fazy wzrostu. Dzięki temu rzęsy staną się długie i gęste, a co więcej zwiększy się ich odporność, przez co nie będą narażone na wypadanie. Kuracja przedłużania rzęs przy pomocy serum może trwać nawet pół roku, jednak w wielu przypadkach pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach stosowania.

Ten ostatni sposób na wydłużenie rzęs jest najlepszą propozycją dla kobiet, które chcą osiągnąć trwały efekt. Trzeba poświęcić nieco więcej czasu na pielęgnację rzęs, jednak przebieg kuracji daje zniewalające efekty, dla których warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

p24.pl_2

Artykuł sponsorowany
materiały nadeslane

10-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym: