REKLAMA

Martin Vozdecký: „Sanok będzie zawsze w moim sercu” (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Martin Vozdecký odwiedził Sanok, aby z rąk prezesa STSu Sanok Michała Radwańskiego odebrać pamiątkową koszulkę oraz podziękowania za sześć lat gry w barwach klubu z grodu Grzegorza i przyczynienie się do największych w historii STSu sukcesów. Największą nagrodą dla byłego snajpera sanockiej drużyny były jednak gromkie brawa i głośne okrzyki licznie zgromadzonych w Arenie kibiców. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Przed meczem kibice mieli okazję spotkać się z jednym z najlepszych napastników i obcokrajowców nie tylko w historii klubu z Sanoka, ale również w historii całej ligi hokeja w kraju. Było dużo uśmiechów, autografów, a w przede wszystkim wspólnych zdjęć. Jak przyznał bohater dzisiejszego dnia, nie miał nawet okazji, aby obejrzeć niezwykle emocjonujący mecz, ponieważ zajęty był rozdawaniem autografów i rozmowami z sympatykami sanockiego hokeja.

WIĘCEJ w materiale VIDEO powyżej.

Jak podaje klub Ciarko STS Sanok, Martin Vozdecký przez sześć sezonów reprezentował barwy Ciarko PBS Bank STS Sanok i zdobył dwa mistrzostwa i dwa Puchary Polski. Wystąpił w 278 ligowych meczach, zdobywając w nich 161 goli i notując 218 asyst.

Poniżej nasze dwa wybrane materiały VIDEO z pierwszych lat gry Martina Vozdeckiego w Sanoku.

ROK 2010

Puchar Polski 2010/2011 w rękach Ciarko KH Sanok! Wywiady z zawodnikami i trenerem

Autor: Mateusz Pniewski

ROK 2011

Bójki na lodzie! Martin Vozdecky oraz Tomasz Malasiński w akcji

Autor: Mateusz Pniewski

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

HOKEJ. STS zbiera podpisy. Walczą o pieniądze dla klubu z budżetu miasta (ANKIETA)

grafika poglądowa

29-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)