REKLAMA

Letnia półkolonia piłkarska. Treningi dla dzieci w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W dniach od 1 do 5 lipca 2019 r. Stowarzyszenie Sportowe „Orzełki” Brzozów zorganizowało i przeprowadziło półkolonię piłkarską dla dzieci. Jest to cykliczna inicjatywa naszego klubu. Zajęcia odbywały się od godziny 8:30 do 15:30 na stadionie MOSiR Brzozów gdzie dzieci pod okiem trenerów mogły realizować swoje pasje i rozwijać umiejętności piłkarskie.

Program obejmował treningi rozwijające technikę, motorykę, taktykę oraz kreatywność piłkarzy. Uzupełnieniem były testy sprawności, treningi bramkarskie, zabawy, gry rekreacyjne oraz wycieczki piesze do Starej Wsi „Ogrody Biblijne” i do Dukli na Górę Cergową. Będąc w Dukli rozegraliśmy sparing z miejscową drużyną MOSiR Dukla. Dzieci miały zapewnione dwa posiłki, owoce i wodę. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkę.

Dziękujemy panu Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu za udostępnienie obiektów sportowych w celu przeprowadzenia letniej półkolonii.

orzełki-14

Paweł Szałajko

Stowarzyszenie Sportowe „Orzełki” Brzozów

Źródło: UM Brzozów


10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline