REKLAMA

Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżową statuetką. Wbił szpilkę rządzącym! (VIDEO)

Lekarz Włodzimierz Bodnar z prestiżową statuetką. Wbił szpilkę rządzącym! (VIDEO)

PODKARPACIE / PODKARPACIE. Znany z leczenia COVID-19 za pomocą amantadyny, lekarz z Przemyśla Włodzimierz Bodnar, został laureatem konkursu na Osobowość Roku 2020 i zwycięzcą kategorii „Nauka na Podkarpaciu”. Wręczenie statuetek odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas krótkiego przemówienia, dr Bodnar podziękował swoim pacjentom, a także odniósł się do prób zdeprecjonowania opracowanego przez siebie schematu leczenia COVID-19. Co dokładnie powiedział lekarz z Przemyśla? Publikujemy materiał video.

Lekarz Włodzimierz Bodnar, laureat konkursu Osobowość Roku i zwycięzca w kategoria Nauka na Podkarpaciu otrzymał wyróżnienie na Zamku Królewskim w Warszawie. W tym krótkim przemówieniu podziękował pacjentom, internautom za wsparcie i życzy sobie tylko jednej rzeczy – czytamy w komunikacie Przychodni Lekarskiej Optima z Przemyśla w mediach społecznościowych.

Serdecznie dziękuję organizatorom. Internautom i pacjentom, którzy głosowali na moją osobę. To dzięki wam jestem w tak doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym miejscu – rozpoczął krótkie przemówienie lek. Włodzimierz Bodnar. – Tę niełatwą chorobę jaką jest COVID-19 da się z powodzeniem leczyć! I życzyłbym sobie jednego. Oby nikt w Polsce nie przeszkadzał mi w tym, co robię najlepiej. Czyli leczę pacjentów – zakończył.

Nietrudno doszukać się kontekstu tej wypowiedzi i ewentualnych adresatów słów doktora. Od samego początku kompleksowo informowaliśmy naszych Czytelników o przebiegu leczenia COVID-19 amantadyną na Podkarpaciu i o losach schematu leczenia koronawirusa tym preparatem. Pisaliśmy między innymi o wstrzymaniu możliwości sprzedawania w aptekach amantadyny do celów leczenia nią COVID-19, a także choćby o wszczęciu przez Rzecznika Praw Pacjenta postępowania przeciwko Przychodni Lekarskiej Optima w Przemyślu dotyczącego leczenia zakażonych COVID-19 amantadyną.


screen z filmu

źródło: Red., Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl – Fb


Lek. Włodzimierz Bodnar, pulmonolog z Przychodni Lekarskiej Optima z Przemyśla, od ponad roku stara się o dopuszczenie amantadyny w powszechnym leczeniu koronawirusa.

Przemyski lekarz informował, że już w okresie luty-październik 2020 roku posiadał dokumentację ponad 100 przypadków wyleczeń z COVID-19, a każdego kolejnego dnia do tej listy dopisywanych było po kilkanaście osób.

Wśród osób, które głośno mówiły o tym, że wyleczyły się dzięki metodzie lek. Włodzimierza Bodnara jest poseł Robert Winnicki, czy wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. – Amantadyna działa na COVID! Jestem przykładem – pisał w połowie stycznia bieżącego roku, w mediach społecznościowych.

Amantadyna jest w dalszym ciągu weryfikowana przez Agencję Badań Medycznych.

23-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)