REKLAMA

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” podczas spotkania w Wołkowyi (ZDJĘCIA)

WOŁKOWYJA / PODKARPACIE. Lescy policjanci, wspierani przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, prowadzili wczoraj w Wołkowyi działania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”. Przypominali najmłodszym turystom, jak należy się zachowywać, aby uniknąć zagrożeń podczas letniego wypoczynku.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa osób wypoczywających nad wodą, policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Lesku wraz z asp. szt. Stanisławem Filipkiem z KWP w Rzeszowie przeprowadzili spotkanie na „Zielonej Plaży” w Wołkowyi z grupą dzieci wypoczywającą w Bieszczadach. Przypomnieli im o zasadach bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji, zwłaszcza nad wodą. Podczas spotkania w Wołkowyi, mundurowi informowali dzieci o zagrożeniach, jakie pojawić się mogą podczas zabawy na świeżym powietrzu, a także ostrzegali, jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Po spotkaniu przeprowadzono kontrole niestrzeżonych kąpielisk na terenie powiatu.

Policyjne spotkania z najmłodszymi turystami są częścią kampanii przygotowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” oraz działań profilaktycznych „Bezpieczne wakacje 2019”.

Źródło: KPP Lesko


10-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline