REKLAMA

Kierowca narkoman zatrzymany

JASŁO/PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego nie dość, że przekroczył dopuszczalną prędkość, to jeszcze kierował pod działaniem kokainy, amfetaminy i marihuany. Kierowcę zatrzymali policjanci z jasielskiej grupy „SPEED”. 26-letni kierowca za swoje zachowanie musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

W ubiegłą niedzielę funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, prowadzili kontrolę prędkości w Nowym Żmigrodzie na ul. Jasielskiej.

– Około godz. 19.30, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 73 km/h. W trakcie rozmowy z mężczyzną, mundurowi wyczuli zapach marihuany. Gdy zapytali go o czy zażywał narkotyki, ten bez ogródek przyznał, że dwie godziny wcześniej „palił jointa” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

Policyjny narkotester wskazał w organizmie 26-latka obecność kokainy, amfetaminy i marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Następnie udali się z nim do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań.

jaslo_1

26-latek za swoje zachowanie musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Źródło: KPP w Jaśle.

 

20-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)