REKLAMA

Kiedy sprawdzi się odkurzacz pionowy bezprzewodowy?

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o czystość w naszym domu, kurz lubi gromadzić się w wielu miejscach. Dodajmy do tego jeszcze różnego rodzaju okruchy oraz sierść naszych czworonożnych pupili, która osadza się na obiciach sof, foteli czy dywanach. W rzeczywistości odkurzanie rzadko kiedy można uznać za przyjemną czynność. Jednak by nie dopuścić do nadmiernego gromadzenia się kurzu oraz innych zanieczyszczeń w naszych wnętrzach, musimy pamiętać o tym, by pozbywać się ich regularnie. Jest to szczególnie istotne, jeśli my lub nasze dzieci chorujemy na różnego rodzaju alergie. Sprawdź, jak w codziennym sprzątaniu może pomóc Ci odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy – co to?

Kiedy mówimy o odkurzaczu, wiele osób ma na myśli klasyczny model, który za pomocą kabla podłączamy do prądu. Choć takie urządzenia w dalszym ciągu są popularne, dla znacznej części osób okazują się problematyczne w użytkowaniu, najczęściej właśnie przez plączący się kabel i nierzadko ograniczoną mobilność. To między innymi sprawiło, że coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się rozwiązanie, jakim jest odkurzacz pionowy bezprzewodowy, na przykład odkurzacz Bespoke Jet od marki Samsung. Czym charakteryzuje się takie urządzenie?

Pierwszą cechą pionowych odkurzaczy bezprzewodowych jest zupełnie inna budowa. Urządzenia te nie posiadają charakterystycznej rury, przez którą kurz i śmieci wraz z powietrzem przedostają się do worka. Są natomiast wyposażone w specjalny pojemnik na kurz, który ułatwia opróżnianie. Kolejna cecha odkurzaczy pionowych bezprzewodowych to brak kabla, który, jak wiemy, może utrudniać sprzątanie. W przypadku odkurzacza pionowego Samsung mamy do czynienia ze stacją All-in-One, która jest jednocześnie stacją ładującą i czyszczącą.

Odkurzacz Bespoke Jet – zalety

Jakie zalety posiada odkurzacz pionowy Samsung? W jego przypadku przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na moc, która przekłada się na efektywność sprzątania. Silnik urządzenia, HexaJet, generuje moc, która wynosi aż 580W. To sprawia, że z łatwością wyczyścisz różne rodzaje podłóg bez utraty mocy ssania. Kolejną zaletą tego urządzenia jest wysoka skuteczność sprzątania. Zastosowany w odkurzaczu Bespoke Jet wielowarstwowy system filtracji skutecznie usuwa kurz oraz alergeny, a filtr we wspomnianej stacji czyszczącej ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy – czy warto?

Kiedy warto zdecydować się na odkurzacz pionowy bezprzewodowy? To urządzenie sprawdzi się przede wszystkim w sytuacji, kiedy zależy nam na wygodnym, ale jednocześnie skutecznym sprzątaniu. Odkurzacz Bespoke Jet charakteryzuje się lekkością, dzięki czemu swój dom posprzątasz bez wysiłku i dosięgniesz do trudno dostępnych miejsc.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

09-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.