A-SYSTEM Systemy Bram i Rolet w Sanoku

Opis:


Firma A-SYSTEM specjalizuje się w produkcji i montażu wszelkich bram garażowych, przeciwpożarowych, przemysłowych. Od 1999 roku wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy ponad 30 000 bram. W naszej ofercie znajdą Państwo także rolety, żaluzje, markizy, pergole, moskitiery.

Bramy:

 • GARAŻOWE BRAMY SEGMENTOWE – to nowoczesny sposób zamknięcia garaży, odpowiadający trendom architektonicznym XXI w. Bramy tego typu produkowane są z wykorzystaniem najnowszej technologii i myśli konstruktorskiej. Dzięki ekskluzywnej i efektownej estetyce zewnętrznych tłoczeń oraz różnorodnej kolorystyce stanowią doskonałe uzupełnienie wyglądu domków rodzinnych, tworząc z budynkiem harmonijną całość.

 • BRAMY PRZEMYSŁOWE: 
  - bramy segmentowe - Szczelne zamknięcie obiektów komercyjnych, hal warsztatowych, magazynowych, stacji diagnostycznych i serwisowych odbywa się dzięki odpowiednio wykonanym i zamontowanym bramom segmentowym przemysłowym. Tak jak inne systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo i hermetyczność obiektów – tak i nasze rozwiązania pozwalają chronić budynek przed czynnikami pogodowymi, jak i potencjalną ingerencją mechaniczną. Ich atutem jest również wspaniała konstrukcja, która pozwolą zachować najwyższe parametry izolacyjne (dotyczy to zarówno izolacji akustycznej, jak i termicznej, która jest niezwykle ważna szczególnie dla budynków ogrzewanych).

  - bramy rolowane - oferujemy konstrukcje trwałe, funkcjonalne i estetycznie wykończone. Jako producent bram rolowanych dbamy o najdrobniejsze szczegóły już na etapie projektowania. W fazie realizacji pilnujemy natomiast, aby w pełni zrealizować założenia projektowe. Dzięki temu nasze konstrukcje stanowią pewny wybór dla wszystkich, którym zależy na niezawodnym zabezpieczeniu garażu.

  - bramy szybkobiezne - bramy szybkobieżne ze względu na swoją uniwersalność i możliwość przystosowania do naprawdę różnorodnych warunków sprawdzają się dziś zarówno jako bramy zewnętrzne jak i wewnętrzne. Charakteryzują się dużą wytrzymałością wobec intensywnej eksploatacji, a jednocześnie zapewniają izolację cieplną, ochronę przed zanieczyszczeniami i niepowołanym dostępem osób trzecich. Bramy PCV to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na odizolowanie poszczególnych przestrzeni od siebie i utrzymanie stałej temperatury w każdym z pomieszczeń. Nie wymagają dużej przestrzeni montażowej . Obsługa tego typu bram może być automatyczna lub ręczna. Bramą można sterować między innymi za pomocą pilota, radaru lub pętli indukcyjnej, co dynamizuje jej pracę.

 • BRAMY PRZECIWPOŻAROWE - rolowane bramy przeciwpożarowe, produkowane na indywidualne zamówienie, znakomicie sprawdzają się w sytuacji ograniczonej ilości miejsca wokół otworu, dzięki zwartej konstrukcji oraz prostemu sposobowi montażu i łączenia poszczególnych lameli.

Produkty zewnętrzne:

 • rolety zewnętrzne – wyróżniają się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną. Latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń, zimą redukują koszty ogrzewania. Istnieje możliwość montażu zarówno w nowych jak i istniejących budynkach.
 • żaluzje fasadowe – działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji. Między powierzchnią lamelową, a szybą wytwarza się most termiczny, czyli masa powietrza, która spowalnia wymianę ciepła. Dzięki czemu przy temperaturze + 35°C na zewnątrz, można obniżyć temperaturę wewnątrz budynku o 8-9°C. Żaluzje fasadowe dają nieograniczoną możliwość konfiguracji położenia lamel dzięki czemu, kontrola poziomu nasłonecznienia pomieszczeń jeszcze nigdy nie była tak prosta
 • markizy zewnętrzne tarasowe i balkonowe – to produkty, które w łatwy sposób umożliwiają ochronę przed słońcem na tarasach i balkonach. Materiały stosowane w markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej Teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenie nie wnikają w strukturę tkaniny. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • pergole – to efektowny i nowoczesny sposób na zadaszenie tarasu lub postawienie w ogrodzie. Zapewniają komfortowy wypoczynek wyróżniając się przy tym nowoczesnym designem. Konstrukcja z aluminium, dzięki czemu pergole wyróżniają się trwałością i nie wymagają konserwacji jak np. w przypadku drewnianych pergol. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja pergoli zabezpieczona jest przed korozją i nie ulega rdzewieniu. Pergole stanowią świetne dopełnienie budynku hotelu czy kawiarni.

Produkty wewnętrzne:

 • roletki materiałowe (różne typy: wolnowiszące, w kasetkach, dachowe)
 • żaluzje drewniane
 • żaluzje aluminiowe
 • żaluzje pionowe

 

Moskitiery:

 • drzwiowe
 • okienne
 • stałe
 • ruchome

Nie wiesz, które rozwiązanie wybrać?
Masz wątpliwości i potrzebujesz porady Eksperta?
Skontaktuj się z nami.

 

Sanok, ul. Piastowska 119

www.asystem.pl

tel. 13 440 33 33
tel. 608 580 000, 604 172 138 
biuro@asystem.pl

Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: