REKLAMA

JUSTYNA SOCHA: Czy jesteśmy INWIGILOWANI w komunikatorach?! (VIDEO)

JUSTYNA SOCHA: Czy jesteśmy INWIGILOWANI w komunikatorach?! (VIDEO)

Justyna Socha, działaczka ruchu „STOP NOP”, zabrała głos w sprawie najnowszej ustawy inwigilacyjnej, zapraszając Polaków na zgromadzenie pod Sejmem które odbędzie się dnia 7 lutego o godzinie 9:00.

W nagranym przez siebie filmie Socha odpowiedziała na pytanie, czy Polacy są inwigilowani przez komunikatory. Jak podkreśliła, pewne wpływowe media szerzą dezinformację twierdząc, iż projekt ustawy zezwalającej na inwigilację Polaków został definitywni odrzucony. Jak uściśliła, rząd nie wycofał się z liczącego około 3 tysięcy stron projektu.

Przypomniała, że w projekcie znalazły się zapisy mówiące m.in. o prawie służb do dostępu w czasie rzeczywistym do rozmów czy czatów użytkowników sieci telekomunikacyjnych, nawet bez wiedzy operatorów.

Justyna Socha wskazała, jak niebezpieczny jest to zapis dodając, że rząd w rzeczywistości wcale nie wycofał się z pomysłu jego wprowadzenia. Już w poniedziałek mają być rozpatrywane do niej poprawki. Zapowiedziała protest pod Sejmem, który zacznie się o godzinie 9, 7 lutego.

źródło: Facebook/ Justyna Socha

03-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)