REKLAMA

RZESZÓW. JASIONKA. Parking za 1 zł? Bonus dla jednej z grup podróżujących

PORT LOTNICZY JASIONKA / PODKARPACIE. Tym razem dla pasażerów czarterów do Marsa Alam Kolejna odsłona promocji „Parking za 1 zł” w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Alam, zakupionych między 15 listopada a 15 grudnia 2023 r. To oszczędność nawet 148 zł.

parking-

Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam, organizowany przez biuro podróży „Coral Travel” i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie. Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Przy podróży do 8 dni pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast 99 zł), zaś do 15 dni – 1 (a nie 149 zł).

Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska. Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki – poza trzema destynacjami w Egipcie – można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.

źródło: materiały nadesłane

zdjęcia: Rober NeumannPort Lotniczy Rzeszów-Jasionka

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)