REKLAMA

JAROSŁAW. Policjanci odnaleźli „dobrze wyposażony” garaż. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty (ZDJĘCIA)

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i jarosławskich funkcjonariuszy wydziału kryminalnego, doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie środków odurzających. 26-latek trzymał w garażu haszysz i konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

449-274689

W poniedziałek policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podczas wspólnych działań z jarosławskimi kryminalnymi, udali się na jedną z posesji znajdującą się na terenie gminy Chłopice. Funkcjonariusze podejrzewali, że 26-latek może tam posiadać środki odurzające.

W trakcie prowadzonych czynności, policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne oraz gospodarcze znajdujące się na tej posesji. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W garażu znaleźli 2 szklane słoiki oraz pudełko kartonowe, w których znajdował się susz roślinny. Na poddaszu tego pomieszczenia na sznurku wisiał susz roślinny, który poddawany był procesowi osuszania. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 0,76 grama haszyszu i 160,94 gramów suszu konopi indyjskich innych niż włókniste.

26-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec mieszkańca gminy Chłopice prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

449-274690

449-274692_2

źródło: KPP Jarosław

zdjęcia: KPP Jarosław

04-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)