REKLAMA

Jan Paszkiewicz przechodzi na emeryturę. SPGM będzie miało nowego sternika

SANOK / PODKARPACIE. Jan Paszkiewicz, prezes Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, podjął decyzję o przejściu na emeryturę. Wcześniej pracował w spółdzielni „Autosan” oraz w urzędzie miasta i w starostwie powiatowym. Był dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz od 2015 roku szefem SPGM. Za wieloletnią pracę, dyrektorowi podziękował burmistrz Tomasz Matuszewski.

O decyzji Jana Paszkiewicza, który od 8 lat pełni funkcję prezesa Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Tomasz Matuszewski.Pan Jan Paszkiewicz należy do osób, których wkład w rozwój Sanoka jest nie do przecenienia. Jego wykształcenie, wiedza, zaangażowanie w pracę na każdym stanowisku, jakie zajmował, zyskiwały nie tylko najwyższe oceny pracodawców i współpracowników, ale też uznanie w oczach podwładnych i wszystkich, którzy w miejscu pracy spotykali się z Prezesem. Podziękowałem Panu Janowi – za wszystkie lata jego pracy, kiedy jeszcze nie było mnie w urzędzie Miasta Sanoka, a szczególnie chcę mu podziękować za czas, który spędziliśmy wspólnie na rozmaitych spotkaniach, rozmowach, dyskusjach, podczas których dzielił się za mną swoim doświadczeniem i wiedzą – napisał na oficjalnym profilu burmistrza Sanoka Tomasz Matuszewski.

foto: oficjalny profil burmistrza Sanoka – Facebook

Pan Jan Paszkiewicz pod koniec lat 80. pracował w Zakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Autosan”, gdzie zaczynał jako inspektor nadzoru, następnie był kierownikiem działu przygotowywania inwestycji, a w końcu – wiceprezesem do spraw rozwoju i usług. Urzędnikiem został Pan Prezes w roku 1992, kiedy to objął w Urzędzie Miasta Sanoka stanowisko naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Niedługo po tym został Sekretarzem Miasta. Ze Starostwem Powiatowym związał się zawodowo już w obecnym stuleciu, obejmując stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Od 2015 roku Pan Jan Paszkiewicz pełnił funkcję prezesa zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej.

źródło: Red., oficjalny profil burmistrza Sanoka – Facebook

30-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)