REKLAMA

INTERWENCJA: Uszkodzony kontener. „Nie możemy sortować odpadów” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy bloku przy ul. Armii Krajowej 9 w Sanoku zwrócili się do naszej redakcji z prośbą o podjęcie interwencji w sprawie uszkodzonego kontenera na odpady komunalne. Ich zdaniem, złamana podstawa pojemnika sprawia, że nie nadaje się on do użytku. – Skutkuje to brakiem możliwości sortowania i wyrzucania odpadów – piszą do nas mieszkańcy.

Proszę o interwencję w sprawie uszkodzonego kontenera na śmieci przy ulicy Armii Krajowej 9. Problem polega na tym, że w czasie opróżnianie została złamana podstawa koła i nie nadaje się do użytku. Prośba o wymianę kontenera od dwóch miesięcy nie przynosi żadnego skutku. To wszystko skutkuje brakiem możliwości sortowania i wyrzucania odpadów – sygnalizują mieszkańcy.

Zwracają również uwagę na to, że stawki opłat za śmieci w Sanoku są wysokie i tego typu problemy powinny być załatwiane od ręki.

W związku z tak wysokimi rachunkami w naszym mieście za wywóz śmierci, takie sprawy powinny być załatwiane o wiele szybciej, a administracja budynkiem pozostawia wiele do życzenia. Liczymy na to, że Państwa interwencja przyśpieszy rozwiązanie tego programu – dodają Czytelnicy eSanok.pl.

Sprawę nagłaśniamy i rzecz jasna przesyłamy pytania dotyczące interwencji do odpowiedzialnych w tym zakresie służb. Gdy otrzymamy odpowiedzi, opublikujemy je na naszym portalu.

Do sprawy wrócimy.


zdjęcia (3): nadesłane


09-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)