REKLAMA

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

Innowacje w zagórskim Foresterium! Nowoczesne spojrzenie na kulturę (VIDEO)

GMINA ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu podsumowano realizację kolejnego mikroprojektu uzupełniającego inwestycję związaną z odbudową tej części wzgórza klasztornego. Perełka w turystycznej koronie gminy Zagórz wzbogaciła nowoczesną sferę i rozszerzyła efektowną ofertę opartą na innowacyjnym spojrzeniu na kulturę pogranicza. Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO.

W zagórskim Foresterium zorganizowano również konferencję naukową oraz rozdano nagrody i wyróżnienia w konkursie na tworzenie makiet zabytków pogranicza polsko-słowackiego. Najlepsze prace robiły ogromne wrażenie.

W gminie Zagórz trwają już przygotowania do kolejnego letniego sezonu turystycznego. Foresterium i związane z nim nowe atrakcje są dla dla włodarzy dużą nadzieją.

SZCZEGÓŁY w materiale VIDEO.

Projekt „Cyfrowe oko” – Innowacyjne spojrzenie na kulturę pogranicza. Współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.


grafika poglądowa

21-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)