REKLAMA

GRZEGORZ BRAUN: Przyszłe pokolenia Polaków mają mieć GORZEJ? Nie zgadzamy się na to! (VIDEO)

GRZEGORZ BRAUN: Przyszłe pokolenia Polaków mają mieć GORZEJ? Nie zgadzamy się na to! (VIDEO)

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, wziął udział w dzisiejszej Konwencji partii. Poświęcił chwilę aby po wydarzeniu odpowiedzieć na kilka pytań dla portalu tvPolska.pl.

Na pytanie o dalsze działania Konfederacji oraz wpływ obywateli na losy Polski, odpowiedział szczerze:

– Nie ma co ukrywać, my, szanowni Państwo, sami tego nie zrobimy. My jesteśmy pewnym narzędziem i to narzędzie jest do Państwa dyspozycji, jeśli chcecie pozostać u siebie, na swoim, we własnym kraju. Jeśli chcecie zachować prawo do normalnego życia, a zatem do prywatności, tajemnicy handlowej, bankowej, lekarskiej, spowiedzi… bo nawet na tą są dokonywane pewne zakusy, na razie w sferze propagandowej – wyliczał poseł Braun.

– Jeśli chcecie normalności. A normalność to jest mieć własny samochód, decydować o tym, czy jem schabowego czy świerszczowego na drugie danie. Jeśli chcecie mieć ten wybór, to Konfederacja jest jedyną opcją, nieskromnie to stwierdzam. Wszyscy inni są już dogadani, zwerbowani przez system – przyznał polityk.

– Tylko Konfederacja stanowi wyłom w tym systemie. To jest właśnie ta alternatywa. Czy młodzi Polacy mają być tym pierwszym pokoleniem które żyć będzie w radykalnie gorszych warunkach, niż poprzednicy? Czy tak ma być w Polsce? Nie. Konfederacja się na to nie zgadza – podkreślił stanowczo poseł Grzegorz Braun.

źródło: tvPolska.pl

18-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)