REKLAMA

Dwa auta skradzione z wypożyczalni wrócą do właścicieli (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Współdziałanie mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG z polską oraz szwajcarską policją doprowadziły do odzyskania dwóch poszukiwanych pojazdów o łącznej wartości 340 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło 7 lutego na terenie powiatu lubaczowskiego. Wspólne działanie funkcjonariuszy SG z Lubaczowa, wraz z tamtejszą policją doprowadziły do odzyskania utraconego samochodu marki Peugeot Expert (rok prod. 2018). Zatrzymanie miało miejsce dzięki informacji przekazanej przez śledczych z Bieszczadzkiego Oddziału SG. Poszukiwany pojazd, którego wartość oszacowano na 120 tys. złotych, został przywłaszczony na szkodę holenderskiej wypożyczalni. Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Lubaczowa.

Dzień później, tym razem na terenie Szwajcarii, tamtejsza policja odzyskała samochód marki BMW 318i (rok prod. 2023). Do zatrzymania doszło dzięki informacji od śledczych z komendy Bieszczadzkiego OSG, którzy wskazali szwajcarskim policjantom, gdzie znajduję się pojazd. Samochód był przywłaszczony na szkodę polskiej wypożyczalni i poszukiwały go organy ścigania RP. Wartość odzyskanego samochodu oszacowano na 220 tys. złotych.

źródło: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

09-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)