REKLAMA

DEBATA WYBORCZA! Oglądaj tutaj! (NA ŻYWO)

DEBATA WYBORCZA! Oglądaj tutaj! (NA ŻYWO)

SANOK / PODKARPACIE. Przed nami długo wyczekiwana chwila. Już o godzinie 19:00 rozpocznie się historyczna debata wyborcza kandydatów na burmistrza Sanoka. W pojedynku na słowa zmierzą się ze sobą wszyscy kandydaci ubiegający się o fotel gospodarza miasta. Który z nich wygra tę potyczkę? Kto przekona się siebie największą liczbę mieszkańców? Czas decyzji już niebawem! Zapraszamy do oglądania TRANSMISJI NA ŻYWO.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka, zorganizowaliśmy DEBATĘ WYBORCZĄ kandydatów na burmistrza Sanoka. Odbędzie się ona w formie NA ŻYWO 26 marca o godzinie 19:00.

Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli wszyscy kandydaci, czyli: Ewa Sieradzka, Sławomir Miklicz, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Kozak.

Debata składać się będzie z trzech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzą na cztery pytania od dziennikarzy. W drugiej będą mieli okazję do zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. W trzeciej usłyszą Państwo swobodne wystąpienia podsumowujące debatę oraz start w wyborach na burmistrza Sanoka.

Debatę poprowadzą: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski. Realizacją techniczną zajmuje się Grupa Media Art.

Debata odbędzie się w Sali Bankietowej Hotelu WIKI w Sanoku. Ze względów obiektywnych, debata zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności. Dla wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych debatą, dostępna będzie TRANSMISJA NA ŻYWO zarówno na portalu eSanok.pl w tym artykule, jak i na Facebooku eSanok.pl.

Po zakończeniu debaty, na naszym portalu opublikujemy RELACJĘ VIDEO z debaty. Serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia. Najważniejsze będą jednak emocje związane z samą debatą. Przypominamy jeszcze raz, że transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 19:00.

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.


grafika poglądowa, foto kandydaci: profile Facebook, nadesłane

26-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)