REKLAMA

DEBATA WYBORCZA już jutro! WAŻNY KOMUNIKAT

SANOK / PODKARPACIE. Już we wtorek 26 marca 2024 roku w Sali Bankietowej Hoteli WIKI w Sanoku zorganizowana zostanie historyczna debata kandydatów na burmistrza Sanoka. Historyczna, ponieważ po raz pierwszy, na słowa zmierzą się ze sobą wszyscy kandydaci ubiegający się o stanowisko gospodarza miasta. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że ze względów obiektywnych, debata odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Dla wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych debatą, dostępna będzie TRANSMISJA NA ŻYWO zarówno na portalu eSanok.pl, jak i na Facebooku eSanok.pl.

Jak informowaliśmy tutaj: SANOK. Będzie debata wyborcza kandydatów na burmistrza! Zaproszenia rozesłane oraz tutaj: DEBATA WYBORCZA. Udział potwierdzili wszyscy kandydaci na burmistrza, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka, organizujemy DEBATĘ WYBORCZĄ kandydatów na burmistrza Sanoka. Odbędzie się ona w formie NA ŻYWO 26 marca o godzinie 19:00.

Na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli wszyscy kandydaci, czyli: Ewa Sieradzka, Sławomir Miklicz, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Kozak.

Debata składać się będzie z trzech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzą na cztery pytania od dziennikarzy. W drugiej będą mieli okazję do zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. W trzeciej usłyszą Państwo swobodne wystąpienia podsumowujące debatę oraz start w wyborach na burmistrza Sanoka.

Debatę poprowadzą: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że ze względów obiektywnych, debata odbędzie się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI. Dla wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych debatą, dostępna będzie TRANSMISJA NA ŻYWO zarówno na portalu eSanok.pl, jak i na Facebooku eSanok.pl.

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.


grafika poglądowa, foto kandydaci: profile Facebook, nadesłane

25-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)